Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 28 listopada 2016

Pracownik produkcji - pieczarki - Oferta z Jobs.pl

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresHolandia
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Pracownik produkcji - pieczarki

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska

    • Dla naszego klienta
    • lidera w produkcji pieczarek aktualnie poszukujemy osób zmotywowanych
    • dokładnych
    • gotowych do pracy na linii produkcyjnej. Praca polega na podstawowych czynnościach związanych z produkcją pieczarek
    • ich sortowaniem
    • rozdzielaniem i pakowaniem. Główne czynności jakie będziesz wykonywał/a to przygotowywanie odpowiednich zestawów produktów na podstawie dostarczonej listy oraz dbanie o końcową jakość sporządzonych produktów na linii produkcyjnej. W zakładzie pracy obowiązuje system zmianowy i istnieje możliwość pracy w soboty.

    Wymagania

    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
    • dodatkowym atutem będzie posiadanie przez Ciebie prawa jazdy i chęć do prowadzenia samochodu służbowego
    • oczekujemy od Ciebie dyspozycyjności do pracy w okresie Świąt Bożego Narodzenia

    Oferujemy

    • dla kandydatów poniżej 23 roku życia niższe koszty zakwaterowania
    • cotygodniowe wypłaty prosto na Twoje konto
    • system okresowych podwyżek
    • dla osób zainteresowanych dłuższą współpracą umowy na czas nieokreślony z gwarancją godzin
    • organizację transportu za granicę oraz darmowy dojazd do pracy
    • zakwaterowanie oraz polskojęzyczną opiekę w Holandii
    • ubezpieczenie podczas pobytu oraz dopilnowanie wszystkich formalności
    • pracę w przyjaznym zespole kierowanym przez polskich brygadzistów
    • dostęp online do grafiku pracy i rozliczeń
    • zdobycie doświadczenia w nowoczesnych zakładach pracy
    • legalne zatrudnienie w firmie z długoletnim doświadczeniem
    • dla osób mieszkających prywatnie zwrot kosztów dojazdu

    Sherpa International Force Sp. z o.o.
  • Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470
  • Zgłoszenia zawierające dane osobowe prosimy wysyłać z dopiskiem:
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji
  • (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii