Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 8 listopada 2016

Pracownik produkcji - meble ogrodowe - Oferta z Jobs.pl

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresHolandia
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Pracownik produkcji - meble ogrodowe

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska

    • W miejscu pracy będziesz odpowiedzialny/a za składanie i przepakowywanie mebli. Jest to oferta pracy z zakładu zajmującego się produkcją mebli ogrodowych. Oprócz pakowania i przygotowania towaru do transportu
    • ważnym będzie dopilnowanie jakości produktów
    • wszystkie błędy oraz wady produkowanych mebli należy wykluczyć i przekazać do przełożonego.

    Wymagania

    • Poszukujemy pracowników potrafiących pracować zespołowo
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym i w weekendy
    • Ważne jest dla nas doświadczenie które zdobyłeś wcześniej w produkcji
    • Wymagamy od Ciebie dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
    • Cenimy Twoją odpowiedzialność
    • elastyczność.
    • Bardzo ważne dla nas jest posiadane przez Ciebie prawo jazdy kat. B
    • Oczekujemy od Ciebie dyspozycyjności do pracy w okresie Świąt Bożego Narodzenia

    Oferujemy

    • dodatek za pracę na nocki i w weekendy
    • dla kandydatów poniżej 23 roku życia niższe koszty zakwaterowania
    • cotygodniowe wypłaty prosto na Twoje konto
    • system okresowych podwyżek
    • dla osób zainteresowanych dłuższą współpracą umowy na czas nieokreślony z gwarancją godzin
    • organizację transportu za granicę oraz darmowy dojazd do pracy
    • zakwaterowanie oraz polskojęzyczną opiekę w Holandii
    • ubezpieczenie podczas pobytu oraz dopilnowanie wszystkich formalności
    • pracę w przyjaznym zespole kierowanym przez polskich brygadzistów
    • dostęp online do grafiku pracy i rozliczeń
    • zdobycie doświadczenia w nowoczesnych zakładach pracy
    • legalne zatrudnienie w firmie z długoletnim doświadczeniem
    • dla osób mieszkających prywatnie zwrot kosztów dojazdu

    Sherpa International Force Sp. z o.o.
  • Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470
  • Zgłoszenia zawierające dane osobowe prosimy wysyłać z dopiskiem:
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji
  • (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii