Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 2 grudnia 2016

Pracownik linii produkcyjnej - Oferta z Jobs.pl

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresHolandia
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Pracownik linii produkcyjnej

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

  • - mycie, krojenie, szatkowanie warzyw

  • Wymagania:

  • • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • • Posiadanie sofi numeru
  • • Mile widziane doświadczenie na produkcji
  • • Prawo jazdy kat. B
  • • Gotowość do pracy zmianowej w różnym rozkładzie czasu pracy

  • Oferujemy:

  • - stałe zatrudnienie za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • - atrakcyjne wynagrodzenie w euro 9,80€/h brutto (stawka wiekowa)
  • - cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i przelewy na rachunek walutowy w Polsce,
  • - dodatek wakacyjny 8% dochodów brutto i urlopowy 10,39% dochodów brutto,
  • - odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne,
  • - płatny dojazd do Holandii,
  • - możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski.

  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii