Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Pracownik linii produkcyjnej Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Jest to praca przy produkcji sałatek owocowo-warzywnych. Do Twoich podstawowych obowiązków na tym stanowisku pracy będzie należało mycie, krojenie oraz szatkowanie warzyw i owoców. Wymagania: Komunikatywna znajomość języka angielskiego Posiadanie sofi numeru Mile widziane doświadczenie na produkcji Prawo jazdy kat. B Gotowość do pracy zmianowej w różnym rozkładzie czasu pracy Oferujemy: stałe zatrudnienie za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie atrakcyjne wynagrodzenie w euro 9,80€/h brutto (stawka wiekowa) cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i przelewy na rachunek walutowy w Polsce dodatek wakacyjny 8% dochodów brutto i urlopowy 10,39% dochodów brutto odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne płatny dojazd do Holandii możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...