Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Planista Produkcji Nr ref.: /JOBS.pl Zakres obowiązków:   Analiza Stock Przygotowanie planów produkcyjnych (długo, średnio i krótko terminowych) Kontrola realizacji zleceń produkcyjnych Analiza i raportowanie odchyleń wykonania planów produkcyjnych Inicjowanie i wdrażanie projektów wewnętrznych zmierzających do doskonalenia funkcjonujących systemów planowania i analizowania produkcji Przygotowanie zapotrzebowania na komponenty dla zaopatrzenia Ścisła współpraca z produkcją, zaopatrzeniem, planowaniem sprzedaży, działem obsługi klienta Analiza wykorzystania  parku maszynowego Bieżące zadania Zakres oczekiwań:   Kilkuletnie doświadczenie w planowaniu w obszarze produkcji poparte sukcesami w optymalizacji procesu planowania - branża FMCG produkcja minimalnie kilkuset asortymentów cechujących się sezonowością Umiejętność zarządzania Stock Umiejętności analityczne i dokładność Znajomość mechanizmów/zależności planowania produkcji Praktyczna znajomość systemów APS Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office Umiejętność pracy w zespole Asertywność Oferujemy:   Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia Rozwój kompetencji zawodowych Ciekawą pracę na rynkach międzynarodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie Zachęcamy do przesłania CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz" Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...