Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Piaskarz / Gradowacz Nr ref.: /JOBS.pl Miejsce pracy: Gdynia Dąbrowa Branża metalurgiczna   Obowiązki: przygotowanie elementów do obróbki i malowania wygładzanie powierzchni, piaskowanie kontrola przygotowanych elementów szlifowanie powierzchni piaskowanie śrutem Wymagania: znajomość rysunku technicznego zdolności manualne dokładność, precyzja estetyka wykonywanych prac mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku Oferujemy: Praca na dwie zmiany (6-14/14-22) umowę o pracę pakiet medyczny i socjalny zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą portalu lub kontakt osobisty pod adresem Al. Grunwaldzka 87/91 lok.11, Gdańsk Wrzeszcz (wejście od strony ul. Dmowskiego) Biuro czynne w godzinach 9-17. Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...