Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 13 listopada 2016

Operator linii produkcyjnej - Oferta z Jobs.pl

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresHolandia
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Operator linii produkcyjnej

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

  • • utrzymanie optymalnej produkcji na linii,

  • • samodzielna obsługa maszyn tworzących linię produkcyjną,
  • • kontrola procesu produkcji, produktu i opakowania,
  • • prowadzenie administracji dotyczącej rejestracji składników produkcyjnych,
  • • organizacja pracy przy linii,
  • • przestawianie, przegląd, czyszczenie maszyn,
  • • naprawa drobnych usterek i awarii.

  • Wymagania:

  • • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym,

  • • mile widziane wykształcenie techniczne,
  • • doświadczenie w pracy produkcyjnej,
  • • samodzielność i odpowiedzialność,
  • • umiejętności w obsłudze systemów zautomatyzowanych,
  • • prawo jazdy kat. B

  • Oferujemy:

  • • stałe zatrudnienie za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • • atrakcyjne wynagrodzenie w euro 10,86 €/h brutto +dodatki
  • • cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i przelewy na rachunek walutowy w Polsce,
  • • dodatek wakacyjny 8% dochodów brutto i urlopowy 10,39% dochodów brutto,
  • • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne,
  • • płatny dojazd do Holandii oraz dojazd do pracy,
  • • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski.

  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii