Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Operator Ładowarki Nr ref.: /JOBS.pl Opis Stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m. in. za: jakość i terminowość wykonywanej pracy dbanie o ład i porządek w procesie produkcji kontrolę prawidłowej eksploatacji sprzętu sporządzenie i przekazywanie raportów pracy w ustalonej formie Wymagania: uprawnienia na ładowarki jednonaczyniowe do 5 m3 kl. II aktualne orzeczenie psychologiczne doświadczenie w obszarze produkcji / mile widziane doświadczenie w branży gospodarki odpadami, surowcami wtórnymi mile widziane wykształcenie techniczne bardzo dobra organizacja pracy inicjatywa i zaangażowanie w wykonywanie założonych celów wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole Oferujemy: stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę ciekawą i atrakcyjną pracę w międzynarodowej firmie możliwość rozwoju zawodowego i kształtowania własnej kariery Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj teraz Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...