Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Nastawiacz Maszyn Nr ref.: /JOBS.pl Zakres obowiązków: przezbrajanie maszyn, ustawianie parametrów pras, diagnostyka i usuwanie awarii oraz konserwacja maszyn, zapewnienie ciągłości pracy linii Wymagania: Wykształcenie techniczne, Znajomość konstrukcji narzędzi tłoczni (prasa mimośrodowa) podstawowa znajomość hydrauliki i pneumatyki, Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym, samodzielność, zorganizowanie, dyspozycyjność, Umiejętność rozwiązywania problemów i analitycznego myślenia, Zdolności techniczne, Gotowość do pracy 3-zmianowej, Doskonałe zdolności komunikacyjne, Wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania i materiały, Oferujemy: stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę konkurencyjne wynagrodzenie możliwość rozwoju zawodowego Kontakt: Dokumenty należy przesyłać za pomocą Aplikuj teraz Prosimy o umieszczenie na aplikacji klauzuli dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...