Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Monter podzespołów elektronicznych (na płytkach PCB) Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Miejsce pracy: Holandia, Son Termin rozpoczęcia: od zaraz! Praca na min. rok z możliwością przedłużenia!   Obowiązki:   Montaż i lutowanie podzespołów elektronicznych na płytkach PCB, demontaż i wymiana podzespołów; montaż płytek do urządzeń. Wymagania: doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku wykształcenie minimum średnie, elektroniczne lub pokrewne umiejętność lutowania drobnych elementów, znajomość elementów elektronicznych min. komunikatywna znajomość języka angielskiego- weryfikowana rozmową z naszym konsultantem!! SOFI- mile widziane prawo jazdy i własny samochód- mile widziane VCA- mile widziane zdolności manualne Oferujemy: ok. 2000 euro netto na miesiąc przy 173h/miesiąc darmowe zakwaterowanie zapewnione ubezpieczenie, płatne przez pracownika praca na dwie zmiany-dzienna i nocna Prosimy o załączenie pliku CV w języku polskim lub angielskim. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Prosimy o zgłaszanie się przez formularz rekrutacyjny. Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...