Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

MONTER KOMPONENTÓW - praca od zaraz Nr ref.: /JOBS.pl Obowiązki: montaż silników elektrycznych oraz produkcja komponentów aktywnych w oparciu o specyfikację techniczną bieżąca kontrola wykonania operacji technologicznych pod względem jakościowym, ilościowym i terminowym; Wymagania: wykształcenie min. zasadnicze z obszaru elektryki, elektromontażu, elektromechaniki, mechaniki doświadczenie na podobnym stanowisku podstawowa umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych mile widziane doświadczenie w pracy z wózkami widłowymi, suwnicami oraz uprawnienie SEP zdolności manualne, umiejętność pracy w zespole. Oferujemy: umowę o pracę  zatrudnienie w systemie jednozmianowym lub  trzyzmianowym atrakcyjne wynagrodzenie (w tym 40% dodatku do zmiany nocnej) możliwość przejęcia pracownika i zatrudnienia bezpośrednio przez naszego Klienta bezpłatny dowóz do miejsca pracy dla pracowników z Łodzi niezbędne narzędzia pracy - nowoczesny park maszynowy pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV poprzez portal HRLINK, lub aplikowanie osobiście w biurze Adecco w Łodzi (ul. Wólczańska 128/134) Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .