Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 10 lutego 2017

Monter elektronik - Oferta z Jobs.pl

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Monter elektronik

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

    • Montaż opraw oświetleniowych zgodnie z instrukcją stanowiskową lub instruktażem udzielonym przez przełożonego
    • Obróbka oraz składanie detali mechanicznych, elektrycznych, elektronicznych
    • Pakowanie gotowego produktu
  • Wymagania:

    • Wykształcenie średnie
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów montażowych
    • Mile widziane doświadczenie w montażu lub naprawie urządzeń mechanicznych, elektrycznych
    • Umiejętność obsługi elektronarzędzi
    • Zdolności manualne, precyzja, dokładność i odpowiedzialność
    • Umiejętność pracy w zespole
  • Oferujemy:

    • Pracę w Gdańsku
    • Stabilne zatrudnienie
    • W okresie próbny zatrudnienie poprzez Agencję Pracy
    • Możliwość rozwoju i szkoleń
  • Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku APLIKUJ

  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii