Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

MISTRZ UTRZYMANIA RUCHU Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Bezpośrednia koordynacja prac  wykonywanych przez pracowników utrzymania ruchu; Organizacja prac warsztatowych i utrzymanie warsztatu; Planowanie obsady zmian i tworzenie grafików podległym pracownikom; Rozwiązywanie problemów w sytuacjach awaryjnych; Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne; Czynne uczestnictwo w projektach poprawiających dostępność maszyn; Zapewnienie i utrzymanie bezpiecznych warunków pracy; Wymagania: Doświadczenie w dziale technicznym w firmie produkcyjnej; Zdolności przywódcze i organizacyjne; Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków; Determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów; Oferujemy: Zatrudnienie na umowę o pracę; Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole; Możliwość zdobycia nowego doświadczenia zawodowego w branży mleczarskiej; Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swojego CV i listu motywacyjnego za pomocą APLIKUJ  TERAZ lub na adres: POLMLEK Sp. z o.o. Zakład Mleczarski ul. Topolowa 1 11-100 Lidzbark Warmiński KADRY Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...