Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Mig welder Nr ref.: /JOBS.pl Job description: Fabricating and MIG welding of heavy duty structures Fettling/Grinding of the welds Useing overhead crane Immediate start possible Requirements: Experience in MIG welding of thick materials with lots of multiruns. Candidate must be able to read and fabricate from technical drawings Ability to work independently to highest standard. Experience useing electric hand tools such as grinders, drills, finishers. Good command of English language We offer: Attractive salary and overtime rates British contract Help with finding accommodation, oppening bank account, getting National Insurance Number. We DO NOT Charge you for Any of our services CV in English language Welder certifficates Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)\\" Kontakt: If you are interested in this position please send us your CV or call us on 0044 7412 892 359 or 0044 1889 359 675. Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .