Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 17 października 2016

Metrolog - Oferta z Jobs.pl

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Metrolog

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej otwierającej zakład brownfield w bliskiej okolicy Wrocławia, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Metrologii, który dołączyłby do rozwijających się struktur firmy.

  • Raportując bezpośrednio do Kierownika Działu Jakości, osoba ta będzie odpowiedzialna za stworzenie komórki metrologii w strukturach firmy i w jej obrębie programowanie (PC-DMIS) oraz obsługę maszyn współrzędnościowych (DEA). Co więcej, do obowiązków Specjalisty ds. Metrologii należeć będzie tez koordynacja pracy 2 techników, którzy będą go wspierali w codziennych obowiązkach. Do zadań tej osoby należeć też będzie uczestnictwo w produkcji przedseryjnej oraz przygotowaniu prototypów pod kątem analizy wymiarów. Ponadto, osoba ta będzie bezpośrednim wsparciem dla Działu Jakości służąc swoją pomocą przy wdrażaniu nowych projektów.

  • Idealny kandydat to osoba, która posiada wyższe wykształcenie techniczne, oraz min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, preferowana branża automotive. Doświadczenie w programowaniu maszyn współrzędnościowych (oprogramowanie PC-DMIS) oraz bardzo dobra znajomość rysunku technicznego są również pożądane. Wymagana jest również znajomość metrologii oraz pomiarów, a także umiejętność pracy w środowisku MS Office. Ze względu na pracę w międzynarodowej firmie od kandydatów oczekuje się komunikatywnej znajomości języka angielskiego. Mile widziana jest również znajomość branży przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz doświadczenie we współpracy z marką FORD. Z uwagi na to, ze firma jest w fazie rozruchu i przygotowuje się do produkcji seryjnej, w pierwszym okresie współpracy od kandydatów jest oczekiwana większa dyspozycyjność i elastyczność w podejściu do godzin pracy.

  • Nasz Klient, oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia , oferuje ciekawą, pełną wyzwań pracę oraz możliwość dołączenia do inwestycji typu brownfield i bycie jedną z pierwszych osób, które stworzą jej struktury i procedury, łącznie z szansą na dalszy rozwój zawodowy oraz podnoszenie kwalifikacji.

  • Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV.

  • Dodatkowo informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania jedynie wybranych Kandydatów na to stanowisko.

Kontakt:


Aplikuj teraz

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.


najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...