Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Mechanik lotniczy (Aircraft Mechanic) Nr ref.: /JOBS.pl Wymagania: - min. 2 lata doświadczenia jako mechanik lotniczy- licencja nie wymagana - wykształcenie min. średnie zawodowe - gotowość do obsługi hangarowej statku powietrznego Boeing 737-800NG. - mobilność w zakresie okazjonalnych zagranicznych podróży służbowych   - umiejętność czytania rysunku technicznego - znajomość j. angielskiego mile widziana ale nie jest warunkiem koniecznym - ważny paszport i status "niekarany" Obowiązki: Wykonywanie czynności w asyście licencjonowanych inżynierów, podczas obsługi ciężkiej(C-Checks) statków powietrznych Boeing 737-800NG - współudział w przeprowadzeniu napraw głównych - asystowanie przy przeglądach generalnych - wspołpraca w zakresie utrzymywania odpowiedniego stanu technicznego podczas kontroli bieżących i okresowych - i inne prace związane z utrzymaniem porządku i bezpieczeństwa w trakcie napraw Oferta: - praca w międzynarodowej renomowanej linii lotniczej - kontrakt z gwarancją 200h miesięcznie - możliwa praca w nadgodzinach - bardzo dobre warunki wynagrodzenia - praca na zmiany 12h w systemie 5 dni pracy i 3 dni wolne, w dni i noce z przewagą  dni - szansa dla mechaników bez uprawnień na zdobycie licencji po pozytywnej ocenie okresowej - możliwość pracy stałej po uzyskaniu wymaganych kwalifikacji i licencji Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny w j. polskim lub angielskim prosimy przesłać na adres: aviation@kkselekt.com. za pomocą " Aplikuj Teraz " Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...