Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 15 listopada 2016

Licenced Electrican / Elektryk Budowlany - Oferta z Jobs.pl

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresDania
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Licenced Electrican / Elektryk Budowlany

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Poszukujemy doświadczonych anglojęzycznych licencjonowanych elektryków do pracy przy projektach budowlanych w Danii.

  • Godziny pracy: Pełny etat (około 37-56 godzin w tygodniu)

  • Data rozpoczęcia: Jak najszybciej

  • Główne zadania:

    • Montaż instalacji elektrycznej, okablowania, sprzętu I systemów oświetleniowych w nowych budynkach I apartamentach.
    • Łączenie I montaż przewodów, automatycznych włączników, kabli, transformatorów, sieci komputerowych I innych komponentów.
    • Czytanie diagramów I rysunków technicznych przed rozpoczęciem pracy
    • Przeprowadzanie testów systemów elektrycznych przy użyciu urządzeń takich jak omomierz, woltomierz I oscyloskop. Zapewnienie kompatybilności i bezpieczeństwa systemu.
  • Jak długo trwa projekt:

    •  Nie ma daty zakończenia umowy. Wszystko zależy od projektu oraz dopasowania Twojej osoby do danej pracy i do firmy.
  • Wymagania:

    • Minimum 5 lat doświadczenia jako elektryk budowlany
    • Posiadać doświadczenie w pracy poza granicami Polski (Mile widziane w Skandynawii)
    • KONIECZNOŚĆ posiadania ważnych uprawień SEP lub uprawnień elektrycznych z innego państwa.
    • WYMÓG KONIECZNY to język angielski w mowie ( znajomość języka skandynawskiego będzie mile widziana)
    • Posiadanie prawo jazdy oraz samochodu
    • Chęci podróżowania między krajem macierzystym a Danią własnym samochodem
  • Oferujemy:

    • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
    • Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
    • Duńską umowę o pracę na stabilnych warunkach
    • Ubranie robocze oraz narzędzia do pracy
  • Zainteresowanych kandydatów prosimy przesłać:

    • Aktualne  CV (z ostatnim pracodawcą)
    • 2 listy referencyjne lub kontakt do sprawdzenia referencji  (Numer telefonu, imię i nazwisko kierownika, nazwa firmy)
    • Skan uprawnień i innych certyfikatów
    • Skan dyplomu ukończenia szkoły jako elektryk
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kontakt:

Zastrzegamy sobie prawo, że skontaktujemy się tylko z tymi kandydatami, którzy najlepiej pasują do naszych wymagań oraz którzy spełniają wymogi wyżej zapisane.

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii