Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Kupiec Nr ref.: /JOBS.pl Kupiec Miejsce pracy: Lokalizacja: Rzeszów Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży lotniczej, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:   Kupiec Lokalizacja: Rzeszów   Zakres obowiązków: Kontakt z dostawcami krajowymi i zagranicznymi Identyfikowanie potencjalnych źródeł dostaw materiałów i procesów specjalnych zgodnie z zapotrzebowaniem, zatwierdzeniami i preferencjami klientów Przygotowywanie, wysyłanie i analizowanie wycen materiałów i procesów specjalnych zgodnie z założeniami zapytań ofertowych Negocjowanie cen i innych warunków dostaw Wsparcie działu obsługi klienta przy zróżnicowanych projektach z zakresu m.in nowych wdrożeń Wymagania: Poszukujemy osób, których mocną stroną jest: zaangażowanie, samodzielność i chęć brania odpowiedzialności za realizację powierzonych zadań, rozwinięte umiejętności komunikacyjne, chęć i łatwość uczenia się nowych rzeczy oraz dyspozycyjnych. umiejętność dobrej organizacji pracy nastawienie na doskonalenie procesów umiejętność pracy pod presją czasu dyspozycyjność znajomość języka angielskiego (min. B2) mile widziane doświadczenie w pracy w sektorze produkcyjnym / w obszarze zakupów i logistyki oraz znajomość technik negocjacyjnych Oferujemy Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie Stałe zatrudnienie Szkolenia specjalistyczne i kompetencyjne Możliwość finansowania studiów i kursów językowych Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Aplikacje zawierające CV w j. polskim lub angielskim prosimy przesłać przez przycisk Aplikuj. Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...