Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Koordynator Działu Utrzymania Ruchu Nr ref.: /JOBS.pl Obowiązki:   Organizacja pracy na poszczególnych działach produkcyjnych Zarządzanie kilkuosobowym zespołem Opracowywanie nadzór i kontrola nad dokumentacją techniczno-organizacyjną w zakresie narzędzi, maszyn, urządzeń sieci i obiektów budowlanych oraz budynków Sporządzanie harmonogramu przeglądów i inspekcji technicznych a także napraw konserwacji i remontów bieżących, Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez szybkie naprawy i usuwanie usterek zgłaszanych przez operatorów maszyn i urządzeń lub innych pracowników Nadzór i kontrola nad wszystkimi mediami w firmie, kontrola ich parametrów, prawidłowości dostaw oraz stanu technicznego urządzeń związanych z mediami, sygnalizowanie nieprawidłowości i zagrożeń w zakresie mediów Prowadzenie ewidencji części zamiennych do maszyn i urządzeń oraz statystyki zużywalności i ewidencji zużycia według potrzeb określonych przez przełożonych, Poszukiwanie nowych dostawców w zakresie części zamiennych i remontów maszyn, urządzeń i narzędzi Współpraca z Działem Produkcji i Działem Przygotowania Produkcji w zakresie planowanych inspekcji napraw i remontów Sygnalizowanie zagrożeń związanych z zużyciem maszyn, urządzeń i narzędzi oraz sieci i obiektów mogących mieć wpływ na przestoje produkcyjne Wdrażanie usprawnień w zakresie procesu produkcyjnego Ciągłe ulepszanie i nadzorowanie procesów produkcyjnych celem uzyskania jak najlepszej jakości produktu Wymagania:   Wykształcenie wyższe techniczne Dwuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie organizacji produkcji, organizacji i funkcjonowania Działu Utrzymania Ruchu w branży obróbki metali Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego Znajomość zagadnień i przepisów z zakresu przepisów BHP, ergonomii pracy, budowy maszyn, Znajomość zagadnień z zakresu TPM, planowania remontów, napraw i inspekcji Znajomość zagadnień z zakresu inżynierii produkcji, mechatroniki, mechaniki i elektrotechniki Szkolenia z zakresu FMEA, TPM Uprawnienia dozorowe w zakresie eksploatacji, naprawy i konserwacji maszyn i urządzeń oraz uprawnienia elektryczne Znajomość zagadnień z zakresu planowania i organizacji produkcji Znajomość zagadnień z zakresu odpowiedzialności za produkt, jakość i terminowość dostaw Umiejętność pracy w zespole oraz pod  presją czasu Komunikatywność  duża kultura osobista Sumienność, staranność, dokładność i odpowiedzialność Oferujemy:   Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży automotive Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia Dofinansowanie kosztów mieszkania oraz bogaty pakiet socjalny Perspektywę rozwoju zawodowego oraz poszerzania wiedzy i umiejętności Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \\\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)\\\" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...