Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Kontroler Jakości Nr ref.: /JOBS.pl Od kandydatów oczekujemy:   umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, obsługa komputera, uprawnienia PT, MT, VT. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości produkowanych elementów na podstawie rysunku technicznego. Praca w systemie 3 zmianowym. Oferujemy:   wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, możliwość rozwoju zawodowego i awansu wewnątrz firmy' pełen etat, umowę o pracę. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych korzystając z przycisku "Aplikuj teraz". Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...