Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Kontroler Jakości Nr ref.: /JOBS.pl Od kandydatów oczekujemy:   umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, obsługa komputera, uprawnienia PT, MT, VT. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości produkowanych elementów na podstawie rysunku technicznego. Praca w systemie 3 zmianowym. Oferujemy:   wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, możliwość rozwoju zawodowego i awansu wewnątrz firmy' pełen etat, umowę o pracę. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych korzystając z przycisku "Aplikuj teraz". Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .