Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Konsultant z językiem niemieckim Nr ref.: /JOBS.pl Chciałbyś pracować w najbardziej pożądanej i podziwianej na całym świecie, amerykańskiej firmie z branży internetowej? Aktualnie dla firmy GOOGLE poszukujemy osób na stanowisko Konsultanta z językiem niemieckim. Kandydat zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za: wsparcie klientów biznesowych w tworzeniu internetowych kampanii reklamowych AdWords prowadzenie konsultacji oraz doradztwa dla klientów którzy korzystają z usług firmy budowanie relacji z partnerami biznesowymi zarządzanie kontami Klientów i danymi oraz kreatywne zarządzanie ich kampaniami realizację zamówień zgłaszanych przez Klientów WYMAGANIA wykształcenie wyższe min.6 miesięcy doświadczenia w obsłudze klienta biegła znajomość języka niemieckiego dobra znajomść języka angielskiego znajomość Pakietu MS Office (w tym biegła obsługa Word, Excel ) wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne, wysoka kultura osobista bardzo dobre zarządzanie czasem i organizacja pracy kreatywność, konsekwencja i samodzielność w działaniu otwartość na rozwój, zdobywanie doświadczeń, szkolenia i wymianę wiedzy doskonała umiejętność do pracy w zespole KORZYŚCI atrakcyjne wynagrodzenie + premia bogaty pakiet socjalno-benefitowy elastyczne godziny pracy chill-out roomy wypoażone w stół z piłkarzykami , play station kuchnia zaopatrzona w świeże owoce i warzywa do użytku pracowników szeroki pakiet szkoleń wewnętrznych praca w międzynarodowej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...