Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Konsultant SAP FI/CO Nr ref.: /JOBS.pl it elligence jest stabilnym, międzynarodowym dostawcą pełnego pakietu rozwiązań w środowisku SAP i usług outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 3000 wysoko wykwalifikowanych pracowników w 22 krajach i 5 regionach świata. Obecnie poszukujemy do pracy osoby na stanowisko: Konsultant SAP FI/CO Miejsce pracy: Poznań       Nr referencyjny: KONS/SAP/Jobs.pl Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za: Prowadzenie prac wdrożeniowych w modułach SAP FI/CO Przygotowywanie nowych rozwiązań biznesowych w wyżej wymienionych obszarach Przygotowywanie dokumentacji technicznej --> Od kandydatów oczekujemy: Wykształcenia wyższego (preferowane wykształcenie informatyczne lub ekonomiczne) Minimum 2-3 lat doświadczenia w obszarze SAP (w roli key-usera lub konsultanta) Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego Komunikatywności oraz umiejętności przekazywania wiedzy i doświadczeń innym członkom zespołu --> Oferujemy: Możliwość dalszego rozwoju zawodowego Pracę w stabilnej, rosnącej międzynarodowej firmie i w młodym, dynamicznym zespole Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych efektów Pakiet socjalny (karta sportowa, opieka medyczna, kursy językowe) --> --> --> W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.) Numer rejestru agencji zatrudnienia JOBS.PL SA: 107 Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...