Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 12 kwietnia 2018

Klasyfikator - rozczepianie sadzonek - Oferta z Jobs.pl

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresHolandia
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Klasyfikator - rozczepianie sadzonek

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

  • Do Twoich podstawowych obowiązków będzie należało rozszczepianie sadzonek orchidei za pomocą skalpela i pęsety. Dodatkowo praca polega również na sortowaniu sadzonek wg wielkości oraz sadzeniu ich w plastikowe pojemniczki.

  • Wymagania:

    • zdolności manualne, dobry wzrok, cierpliwość, spokojne usposobienie
    • dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań
    • gotowość do stałej współpracy
    • język obcy nie jest wymagany
  • Oferujemy:

    • stałe zatrudnienie za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie  10,18 € brutto / godzinę
    • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem
    • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
    • dodatek wakacyjny 8,00% dochodów brutto i urlopowy 10,92% dochodów brutto
    • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
    • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
    • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
    • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)'

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii