Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

KIEROWNIK ZMIANY Nr ref.: /JOBS.pl Zadania: zapewnienie realizacji planów produkcji zarządzanie, ocena i rozwój podległego zespołu raportowanie produkcji do systemu ERP Oczekiwania wobec kandydatów: wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne minimum dwuletnie doświadczenie w kierowaniu zespołem w firmie produkcyjnej bardzo dobra organizacja pracy dyspozycyjność (praca zmianowa) dobra znajomość pakietu MS Office znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem umiejętność kierowania podległym personelem umiejętność zarządzania w środowisku produkcyjnym z dynamicznie zmieniającymi się priorytetami dokładność, elastyczność i komunikatywność Firma oferuje: atrakcyjne wynagrodzenie umowę o pracę zawartą bezpośrednio z Naszą firmą możliwość rozwoju zawodowego ciekawe szkolenia wstępne oraz specjalistyczne przyjazną atmosferę oraz pracę w międzynarodowym otoczeniu świadczenia z Funduszu Socjalnego, kartę Multisport itp. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: Reka Rubber Polska Sp. z o.o. ul. Trzcielińska 4 62-070 Dopiewo   Lub za pomocą "Aplikuj Teraz" Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...