Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Kierownik Utrzymania Ruchu Nr ref.: /JOBS.pl Zakres Obowiązków:   nadzór nad zapewnieniem prawidłowego funkcjonowania maszyn i urządzeń koordynowanie pracy podległego zespołu w zakresie prewencji i remontów wsparcie techniczne podległych pracowników oraz osób z innych działów w zakresie rozwiązywania zagadnień remontowych, inwestycyjnych tworzenie i realizację planów konserwacji, remontów, przeglądów maszyn i urządzeń optymalizację procesów, zapewnienie efektywności pracy maszyn  współpracę z firmami zewnętrznymi w zakresie prac remontowych prowadzenie dokumentacji technicznej  Wymagania:   wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek mechanika i budowa maszyn) min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku znajomości zagadnień z zakresu mechaniki, elektryki, pneumatyki, hydrauliki praktyczna znajomość TPM (Lean Manufacturing) umiejętność czytania rysunku technicznego umiejętność tworzenia kosztorysów znajomość języka angielskiego uprawnienia SEP dla dozoru będą dodatkowym atutem  Wybranej osobie oferujemy:   pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku narzędzia i wsparcie w wykonywaniu obowiązków możliwość rozwoju zawodowego motywacyjny system wynagradzania pakiet socjalny, w tym prywatną opiekę zdrowotną  Zachęcamy do przesłania CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz" Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .