Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Kierownik utrzymania ruchu (m/k) Nr ref.: /JOBS.pl Miejsce pracy: Karczew Nr ref.: K/WAW/1016 Obowiązki: - zarządzanie pracą działu utrzymania ruchu, współpraca z działem produkcji oraz serwisem, - odpowiedzialność za utrzymanie ciągłości pracy maszyn i innych urządzeń produkcyjnych, - planowanie i monitorowanie realizacji prewencji maszyn, - wdrażanie zasad TPM, - monitorowanie wskaźników z obszaru utrzymania ruchu, - odpowiedzialność za powierzoną infrastrukturę (budynki, media itp.), - zarządzanie częściami zamiennymi i optymalizacja tego procesu, - utrzymywanie kontaktów z serwisami zewnętrznymi i producentami maszyn, - negocjacje warunków zakupu i dostawy sprzętu. Wymagania: - wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek - automatyka), - doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, - silna osobowość i wysokie kompetencje managerskie, - doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej (instrukcje, karty przeglądu, karty czyszczenia itp.), - praktyczna znajomość zasad TPM, - znajomość podstawowych mierników z obszaru UTR (MTBF, MTTR), - bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny, - komunikatywność i skrupulatność w wykonywanej pracy, - praktyczna znajomość narzędzi wspierających rozwiązywanie problemów (5 Why, Ishikawe, burza mózgów itp.), - umiejętność analitycznego myślenia, - bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu, - umiejętność delegowania zadań i konsekwentnego egzekwowania ich realizacji, - nastawienie na osiąganie celów, - umiejętność pracy pod presją czasu. Oferujemy: - pracę w prężnie rozwijającej się firmie, - atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy powiązany z osiąganymi celami, - niezbędne narzędzia pracy, - pakiet szkoleń, - dużą samodzielność oraz współudział w rozwoju firmy. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego. Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136) www.trenkwalder.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .