Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Kierownik Techniczny Budynku Nr ref.: /JOBS.pl Zakres obowiązków: Działania w celu utrzymanie idealnego stanu technicznego obiektów, Zlecanie i nadzór nad usuwaniem usterek, Wybór lokalnych dostawców usług, Zarządzanie pracą zespołu technicznego, Bieżąca obsługa obiektu, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych na terenie budynku, Prowadzenie rejestru i nadzorowanie konserwacji i serwisów gwarancyjnych, Tworzenie raportów, Współtworzenie i kontrola realizacji budżetu, Wymagania: Minimum 2 lata doświadczenia w prowadzeniu obsługi technicznej budynków komercyjnych, Dobra znajomość języka angielskiego jest wymogiem koniecznym, Uprawnienia SEP, Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, Umiejętność pracy pod presją czasu, Nasz Klient oferuje: Umowa o pracę, Atrakcyjne wynagrodzenie, Bogaty pakiet socjalny Praca w rozpoznawalnej, stabilnej organizacji i w międzynarodowym środowisku, Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...