Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

KIEROWNIK ROBÓT ELEKTRYCZNYCH Nr ref.: /JOBS.pl Obowiązki:   Bezpośredni nadzór nad realizacją robót elektrycznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i plany organizacji robót, jakości, kontroli; Opracowanie planów o charakterze technicznym (tj. projektów organizacji robót, planów kontroli); Prowadzenie dokumentacji w zakresie robót elektrycznych oraz sporządzanie dokumentacji powykonawczej; Koordynacja prac na budowie oraz przestrzeganie zasad BHP; Kontrola jakości prac oraz wykorzystania materiałów; Analiza harmonogramu i postępu robót; Kontrola budżetu oraz rozliczanie robót instalacyjnych. Oczekiwania:   Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane elektryczne, elektrotechniczne lub pokrewne); Min 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym na stanowisku; Uprawnienia wykonawcze do kierowania robotami elektrycznymi bez ograniczeń; Wiedza praktyczna z zakresu norm technicznych oraz przepisów prawa niezbędnych do realizacji robót; Prawo jazdy kat B; Gotowość do częstych wyjazdów służbowych; Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność delegowania zadań. Oferujemy:   Pracę przy realizacji projektów na rynku małopolskim oraz śląskim; Zatrudnienie w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie; Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym; Możliwość rozwoju zawodowego. Zachęcamy do przesłania CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz" Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...