Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Inżynier zapewnienia jakości dostawców Nr ref.: /JOBS.pl Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, lidera w produkcji elektroniki, szukamy kandydatów na stanowisko: Inżynier Jakości Miejsce pracy: okolice Gdańska Obowiązki: współpraca z Inspekcją Wejściową i innymi działami w zakresie zarządzanej grupy materiałowej przygotowywanie i obsługa reklamacji materiałów niezgodnych z winy dostawcy uczestnictwo w procesie odzyskiwania kosztów dodatkowych związanych z materiałem niezgodnym z winy dostawcy przygotowywanie i analiza raportów niezgodności analiza materiału niezgodnego odrzuconego przez produkcję WYMAGANIA min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku wykształcenie wyższe (preferowane techniczne) dobra znajomość języka angielskiego dobra obsługi komputera w zakresie MS Office praktyczna znajomość narzędzi jakościowych wykorzystywanych w procesie reklamacji (8D, 5Y, PDCA i inne) znajomości zasad logistyki reklamacji – RMA umiejętności podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów mile widziana znajomość zagadnień z zakresu elektroniki i elektromechaniki KORZYŚCI Ciekawa i pełna wyzwań praca w doświadczonym i zgranym zespole; Możliwość udziału w projektach o zasięgu międzynarodowym oraz współpracy z wysokiej klasy specjalistami; Rozwój poprzez dofinansowanie do studiów lub nauki języków obcych; Karty sportowe oraz możliwość bezpłatnego korzystania z siłowni na terenie firmy; Prywatna opieka medyczna (gabinet na terenie firmy); Możliwość awansu- poziomy i pionowy; Wsparcie w relokacji. Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...