Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Inżynier wdrożeń nowych produktów Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Realizacja powierzonych projektów zgodnie z wyznaczonymi ramami czasowymi, Nadzorowanie budżetu nowych narzędzi i oprzyrządowania Organizowanie i nadzorowanie przeprowadzanych testów dla nowych uruchomień Nadzorowanie produkcji podczas Run @ Rate oraz PPAP Udział w procesie APQP, zatwierdzanie nowych wyrobów, procesów Prowadzenie, nadzór i analiza badania zdolności maszyn i procesu Inicjowanie, nadzór i przeprowadzanie działań zapobiegawczych i korygujących Wspieranie ciągłego doskonalenia, usprawnianie procedur dla nowych uruchomień Wymagania: Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe techniczne Doświadczenie w zarządzaniu procesami produkcyjnymi z branży elektronicznej lub pokrewnej Znajomość metod pomiarów elektrycznych komponentów elektronicznych w obwodzie Umiejętność interpretacji schematów elektronicznych Umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych Biegła znajomość  Ms Office Dyspozycyjność, sumienność, Duża samodzielność w działaniu zdolność analitycznego myślenia znajomość narzędzi , APQP, PPAP, FMEA etc. znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym mile widziane  doświadczenie w zarządzaniu projektem, począwszy od analizy dokumentacji do momentu uruchomienia produkcji mile widziana znajomość języków programowania (Visual C++, Visual Basic, LabView) mile widziana znajomość języka włoskiego Oferujemy: stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie pracę pełną wyzwań możliwość rozwoju zawodowego udział w międzynarodowych projektach, docelowo samodzielne prowadzenie projektów Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)\" Kontakt: Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV, list motywacyjny z dopiskiem Inżynier wdrożeń drogą elektroniczną za pomocą Aplikuj teraz lub na adres:   Bitron Poland Sp. z o.o. Ul. Jedności 46 41-218 Sosnowiec   Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami   Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...