Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Inżynier utrzymania ruchu Nr ref.: /JOBS.pl Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej związanej z przetwórstwem tworzyw sztucznych poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko Inżyniera utrzymania ruchu.  Do zadań osoby na powyższym stanowisku należeć będzie zapewnienie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych, analizowanie i usuwanie bieżących awarii, planowanie i wykonywanie okresowych przeglądów maszyn, optymalizacja pracy maszyn i usprawnianie procesów produkcyjnych, prowadzenie projektów związanych z infrastrukturą techniczną na terenie zakładu, nadzór tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej, zapewnienie właściwego poziomu części zamiennych, współpraca z dostawcami części zamiennych i koordynacja prowadzonych prac remontowo-serwisowych.  Od idealnego kandydata oczekujemy wykształcenia wyższego technicznego (budowa maszyn, mechatronika), doświadczenia w pracy z prasami automatycznymi, min. 3-letniego doświadczenia w dziale utrzymania ruchu, doświadczenia z zakresu elektrotechniki pneumatyki i hydrauliki, komunikatywnej znajomości języka angielskiego, praktycznej znajomości narzędzi LEAN, umiejętności efektywnej pracy w zespole oraz bardzo dobrej organizacji pracy własnej.  Co powinieneś zrobić? Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv. Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami. Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...