Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Inżynier Procesu (Inżynier ds. Testów) Nr ref.: /JOBS.pl Celem tego stanowiska jest ciągła optymalizacja procesu produkcyjnego, wdrażanie nowych środków produkcji, wsparcie dla działu produkcji (poprawa wydajności / analiza wyników). Rozwój i nadzór nad testerami funkcjonalności produktu.   Obowiązki i odpowiedzialność: -Ciągła optymalizacja procesu produkcji -Wdrażanie nowej, zaawansowanej technologii produkcji -Tworzenie dokumentacji zgodnie ze standardami (APQP, PPAP, ISO TS) -Zapewnianie nowych środków produkcji -Zwiększanie wydajności oraz analiza wyników produkcyjnych -Ciągłe wdrażanie działań udoskonalających -Analizy porównawcze z innymi jednostkami BorgWarner -Przygotowywanie i przeprowadzanie testów i pomiarów -Analiza powtarzalności i odtwarzalności skomplikowanych urządzeń pomiarowych.   Zakres uprawnień: -Upoważniony do zatrzymania procesu produkcyjnego jeżeli istnieje ryzyko produkcji części niezgodnych lub prawdopodobieństwo wypadku -Inicjowanie działań mających na celu niedopuszczenie do powstania jakichkolwiek niezgodności dotyczących produktu, procesu i systemu jakości. -Nadzór nad wydajnością produkcji i określanie działań na rzecz poprawy wydajnośc Wymagania: -Wykształcenie wyższe w zakresie inżynierii -Wiedza na temat procesów produkcji seryjnej. -Szeroka wiedza na temat narzędzi rozwiązywania problemów. -Silnie rozwinięte zdolności organizacyjne, w tym umiejętność ustalania priorytetów, zajmowania się kilkoma projektami w jednym czasie, przestrzegania terminów. -Techniczna wiedza na temat pożądanego produktu i procesu. -Biegłość w obsłudze pakietu Microsoft Office (Excel, Outlook, Word, Power Point) -Znajomość procesów testowania (analizy wyników, analiza układów pomiarowych) -Znajomość zasad hydrauliki oraz pneumatyki. -Umiejętność czytania schematów hydraulicznych pneumatycznych elektrycznych. -Mile widziana znajomość środowiska TestStand i LabVIEW. -Znajomość j.angielskiego w stopniu komunikatywnym. -Znajomość Koncepcji Oszczędnej Produkcji (Lean Manufacturing) – będzie dodatkowym atutem. -Preferowane doświadczenie w przemyśle samochodowym w szczególności w obszarze testowania „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia procesów rekrutacji i selekcji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662) realizowanych przez K&K SELEKT Centrum Doradztwa Personalnego oraz przez inne podmioty z nim powiązane.” Kontakt: Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny w j. polskim lub angielskim prosimy przesłać przez przycisk Aplikuj. Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...