Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Inżynier procesu ds. nowych uruchomień Nr ref.: /JOBS.pl Pełnienie roli kontaktu technicznego pomiędzy zakładami grupy kapitałowej przy nowych uruchomieniach i przy transferze technologii Przygotowanie harmonogramów nowego uruchomienia i organizowanie przeglądów projektu z udziałem zaangażowanych działów przedsiębiorstwa. Odpowiedzialność za osiągnięcie celów jakościowych, kosztowych, planu uruchomienia (pre-seria, początkowe sztuki, SOP) Weryfikacja dokumentacji technicznej i analiza potrzeb zakupu maszyn, wyposażenia, siły roboczej, itp. Balansowanie linii produkcyjnej w celu osiągnięcia wymaganej wydajności. Definiowanie specyfikacji technicznych, zamawianie urządzeń i nadzór nad dostawą. Odpowiedzialność za odbiór maszyn transferowanych do zakładu Przygotowanie, aktualizowanie, utrzymywanie dokumentacji technicznej (layout, BOM, flow chart, FMEA, instrukcje pracy, specyfikacje parametrów maszyn). Analiza czasów cyklu według standardów, proponowanie akcji korygujących w przypadku niezgodności. Przygotowanie i prowadzenie analizy kosztów od SOP do końca życia projektu. Prowadzenie szkoleń dla personelu linii produkcyjnych w przypadku modyfikacji i wdrożeń nowych produktów. Zapewnienie ciągłego doskonalenia poprzez proponowanie odpowiednich rozwiązań technicznych i poprzez działania reengineering. Monitorowanie zdolności, obciążenia linii produkcyjnych oraz maszyn i raportowanie do Zarządu wykrytych zagrożeń. Wykształcenie wyższe techniczne: mechaniczne, elektromechaniczne lub pokrewne. Preferowane doświadczenie w branży motoryzacyjnej Komunikatywna znajomość języka angielskiego Znajomość Lean Manufacturing (Kaizen, 5S itp) Znajomość MTM będzie dodatkowym atutem Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych i pracy w zespole.   Pracę na samodzielnym, pełnym wyzwań stanowisku Możliwość udziału w globalnych projektach Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia. Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...