Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Inżynier Kontroli Jakości Nr ref.: /JOBS.pl Zadania: Opracowanie i wdrożenie systemu i procedur  kontroli jakości, Weryfikacja jakości na wszystkich etapach procesu produkcyjnego zgodnie z  wdrażanymi normami, Wyszukiwanie obszarów krytycznych oraz wdrażanie metod poprawiających funkcjonowanie systemu produkcji, Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych wynikających z przebiegu procesu produkcyjnego oraz reklamacji klientów, Nadzór nad procesem pod kątem jego optymalizacji, poprawy ergonomii oraz wydajności, Tworzenie raportów i analiz jakościowych, Nadzór nad 2 osobowym zespołem, odpowiadającym za kontrolę produktów gotowych, Współpraca z Zarządem firmy. Wymagania: Doświadczenie w kontroli jakości przy produkcji seryjnej- min. 2 lata- warunek konieczny, Doświadczenie w tworzeniu systemu  kontroli jakości- warunek konieczny, Wykształcenie wyższe techniczne- mile widziane kierunki mechaniczne, Mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego i/lub doświadczenie przy wdrażaniu systemu ISO w firmie o profilu produkcyjnym, Znajomość systemów oraz narzędzi zarządzania jakością, Dobra znajomość języka angielskiego (współpraca z klientami z zagranicy), Gotowość do podjęcia pracy na samodzielnym stanowisku, dokładność i asertywność, Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, otwartość. Oferujemy: Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, Pracę pełną ciekawych wyzwań w firmie, która ceni innowacyjność w myśleniu, Umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta, System wynagrodzenia złożony z podstawy i premii, Stabilne warunki zatrudnienia, Możliwość rozwoju w strukturach organizacji, Niezbędne narzędzia pracy na w/w stanowisku, Zatrudnienie na terenie Czosnowa k. Warszawy. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .