Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Inżynier Konsultant z j.angielskim - sektor produkcyjny Nr ref.: /JOBS.pl Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy świadczącej usługi dla przemysłu, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżyniera Konsultanta. miejsce pracy: woj. małopolskie Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należała: współpraca z klientami (zakłady przemysłowe należące do różnych sektorów) w kontekście projektowania kompleksowych rozwiązań w zakresie analizy i oceny ryzyka przeprowadzanie wizji lokalnych umożliwiających ocenę potencjalnych zagrożeń dla majątku Klienta analiza procesów oraz środowiska prac opracowywanie i wdrażanie rozwiązań minimalizujących ryzyko w środowisku Klienta ścisła współpraca z klientem w zakresie konsultacji dotyczących akcji prewencyjnych minimalizujących ryzyka praca na zasadzie home office dla Klientów znajdujących się w rejonie Polski Południowej i Centralnej WYMAGANIA wykształcenie wyższe techniczne bardzo dobra znajomość angielskiego (warunek konieczny), znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem min. 3 letnie doświadczenie w pracy w warunkach produkcyjnych gotowość do odbywania częstych podróży służbowych w Polsce i Europie gotowość do odbycia około rocznego szkolenia w Niemczech znakomite zdolności komunikacyjne prawo jazdy kat. B KORZYŚCI atrakcyjne warunki finansowe praca w oparciu o umowę o pracę praca stwarzającą bardzo interesujące wyzwania z dużym zakresem samodzielności i działanie w różnych obszarach przemysłu intensywny i unikalny program szkoleń w Niemczech znakomite szanse rozwoju zawodowego i kariery międzynarodowej atrakcyjna ścieżka kariery w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku interesujące szkolenia praca w międzynarodowym środowisku, narzędzia pracy: komputer, telefon, Internet, samochód wsparcie w relokacji do Niemiec na czas szkolenia Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...