Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Inżynier jakości w branży automotive (m/k) Nr ref.: /JOBS.pl Miejsce pracy: Bielsko-Biała Nr ref.: INŻ/JAK/TRE Obowiązki: - monitorowanie wskaźników jakości oraz zapewnienie właściwej jakości produkowanych wyrobów, - udział w działaniach prowadzących do poprawy jakości, - rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych wynikających z przebiegu procesu produkcyjnego oraz reklamacji klienta, - optymalizacja kosztów, - udział w planowaniu, dokumentowaniu i wdrażaniu systemów kontroli, - tworzenie planów kontroli jakości, - analiza jakościowa prowadzonych procesów reklamacyjnych, - współpraca z klientami w celu zapewnienia odpowiedniej jakości zamawianych produktów, - uczestnictwo w audytach procesów. Wymagania: - wykształcenie wyższe techniczne, - min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, - dobra znajomość języka angielskiego, - umiejętność czytania rysunku technicznego, - wiedza praktyczna z zakresu techniki, - umiejętność pracy w zespole, - odporność na stres, - gotowość do wyjazdów służbowych. Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji, - możliwość rozwoju zawodowego oraz pracy w wykwalifikowanym zespole, - udział w międzynarodowych projektach, - ciekawą pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się koncernie produkcyjnym, o ugruntowanej pozycji na rynku. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego. Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136) 43-300 Bielsko-Biała, ul. Barlickiego 21/6a www.trenkwalder.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...