Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Inżynier Jakości Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: planowanie i nadzorowanie prób produkcyjnych przy uruchamianiu nowych projektów tworzenie standardów kontroli jakości na poszczególnych etapach procesu produkcyjnego analiza i rozwiązywanie problemów jakościowych dotyczących części produkowanych oraz dostarczanych przez dostawców – analiza niezgodności oraz zgłoszonych reklamacji zbieranie danych i przygotowywanie raportów dotyczących wskaźników jakościowych (KPI) oraz proponowanie rozwiązań służących poprawie jakości przeprowadzanie auditów jakościowych u dostawców podejmowanie działań korygujących oraz zapobiegawczych w przypadku pojawienia się problemów jakościowych rozwiązywanie problemów związanych z reklamacjami od klientów zgodnie z obowiązującymi procedurami Wymagania: wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: zarządzanie jakością, mechanika i budowa maszyn, automatyka przemysłowa, inżynieria materiałowa, odlewnictwo, obróbka mechaniczna, przeróbka plastyczna doświadczenie: minimum 2 lata na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (doświadczenie w sektorze motoryzacyjnym będzie dodatkowym atutem) znajomość metod SPC doświadczenie w przeprowadzaniu auditów jakościowych umiejętność przygotowywania raportów swoboda w obsłudze MS Excel swoboda w posługiwaniu się językiem angielskim w sytuacjach zawodowych (w mowie i w piśmie) Oferujemy: pracę dla czołowej firmy z branży motoryzacyjnej zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie invenio QD – przewidywana długość trwania kontraktu - do końca grudnia 2018 r. przyjazną atmosferę pracy w środowisku profesjonalistów Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .