Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Inżynier Elektryk Nr ref.: /JOBS.pl Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:   Planowanie, organizowanie oraz nadzór nad przebiegiem przeglądów i prac remontowych na liniach produkcyjnych. Proponowanie i realizacja modernizacji linii maszyn, urządzeń i instalacji. Kontrola i utrzymanie niezbędnego zapasu części zamiennych dla prawidłowego funkcjonowania procesów produkcyjnych. Zlecanie prac firmom zewnętrznym. Kontrola, nadzór nad przestrzeganiem procedur ISO 9000 i 6S. Wymagania:   Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, automatyka, elektryka, elektrotechnika). Doświadczenie na podobnym stanowisku, w dziale utrzymania ruchu, Mile widziane – w dużym zakładzie produkcyjnym. Wiedza z zakresu eksploatacji maszyn i urządzeń. Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, jakościową. Uprawnienia E (niezbędne) oraz D (mile widziane). Dobra znajomość języka angielskiego, w stopniu minimum komunikatywnym Znajomość pakiety MS Office. W zamian zapewnimy Tobie:   Ciekawe wyzwania w ciekawym, dynamicznym środowisku. Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie. Szkolenia i kursy podnoszące Twoje kwalifikacje. Atrakcyjne wynagrodzenie. Dzienny system pracy. Zachęcamy do przesłania CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz" Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...