Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Inżynier ds. zarządzania energią Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska   Zarządzanie wykorzystaniem energii w zakładzie produkcyjnym Identyfikowanie obszarów w zakresie zużycia energii wymagających optymalizacji Wdrożenie i rozwój systemu zarządzania energią w oparciu o normę ISO 50001 wraz z certyfikacją Zarządzanie zrównoważonym rozwojem w organizacji Wsparcie dla rozwoju systemu zarządzania ryzykiem w działalności operacyjnej Zakładu we współpracy z korporacyjnym działem Zarządzania Ryzykiem Rozwój i doskonalenie zintegrowanego systemu zarządzania z uwzględnieniem już istniejących systemów zarządzania jakością wg ISO 9001 / ISO/TS 16949, zarządzania ochroną środowiska wg ISO 14001 i zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy wg OHSAS 18001 oraz wg zasad i metodologii systemu zarządzania społeczną odpowiedzialnością (CSR) - norma ISO 26000 oraz systemu zarządzania ryzykiem - norma ISO 31000 Wymagania:   Wykształcenie techniczne (mile widziane kierunki to elektryka, energetyka, elektroenergetyka lub pokrewne) Doświadczenie inżynierskie w zakładzie produkcyjnym Doświadczenie zawodowe w budowaniu i rozwijaniu zintegrowanych systemów zarządzania w oparciu o normy ISO Znajomość normy ISO 50001 Mile widziana znajomość norm ISO 9001, ISO/TS 16949, ISO 26000, ISO 31000 Biegła znajomość programu MS Excel Bardzo dobra znajomość języka angielskiego Dyspozycyjność Samodzielność w działaniu Zdolności organizacyjne Doświadczenie w zakresie zarządzania projektami będzie dodatkowym atutem Oferujemy:   Samodzielną i odpowiedzialną pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie Interesujące wyzwania zawodowe w międzynarodowym środowisku Możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji  Możliwość wzięcia udziału w projektach rozwojowych Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (w tym opiekę medyczną) Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji korzystając z przycisku   "Aplikuj teraz" . Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...