Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Inżynier ds. rozwoju produktów (Elektronik) Nr ref.: /JOBS.pl Zakres obowiązków:   Zarządzanie projektem tworzenia nowych produktów (czujniki gazu) Projektowanie nowych czujników Odpowiedzialność za certyfikację produktów zgodnie z normami ATEX, IECEx, UL oraz CSA Pełne uczestnictwo w procesie wdrożenia nowych czujników do produkcji jak również w procesie tworzenia oprzyrządowania do testów Rozwijanie, modernizowanie oraz udoskonalanie istniejących produktów Współuczestnictwo we wdrażaniu działań usprawniających istniejące procesy Przygotowywanie pełnej dokumentacji technicznej Projektowanie schematów i obwodów PCB (Altium Designer) Wymagania:   Wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, mechatronika) Doświadczenie w projektowaniu analogowych oraz cyfrowych obwodów zasilania Doświadczenie w programowaniu w języku Embedded C Doświadczenie w projektowaniu certyfikowanych produktów (ATEX, IECEx, UL, CSA) Znajomość schematów i obwodów PCB Dobra znajomość środowiska programistycznego LabVIEW (umiejętność tworzenia aplikacji) Znajomość programu Altium Designer bądź podobnego narzędzia w zakresie projektowania obwodów drukowanych PCB Doświadczenie w konstruowaniu oraz programowaniu mikrokontrolerów Znajomość programów komputerowych typu CAD do projektowania 3D (w szczególności SolidWorks) Dobra znajomość języka angielskiego Oferujemy:   Pracę w międzynarodowej firmie z branży niszowej – potentata rynkowego Pracę w nowopowstającym w strukturach europejskich dziale R&D Możliwość rozwoju zawodowego Zatrudnienie w formie umowy o pracę Atrakcyjne warunki zatrudnienia Zachęcamy do przesłania CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz" Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...