Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Inżynier Cyfrowej Stacji Czołowej Nr ref.: /JOBS.pl Naszym Klientem jest jeden z liderów cyfrowych usług kablowych i multimedialnych w Polsce, będący częścią międzynarodowej grupy, wiodącej w tym obszarze w kontekście globalnym. W związku z dynamicznym rozwojem organizacji, dla naszego Klienta poszukujemy aktualnie eksperta specjalizującego się w nadzorze, utrzymaniu i optymalizacji pracy cyfrowej stacji czołowej. Zakres obowiązków: Monitorowanie pracy urządzeń cyfrowej oraz analogowej stacji czołowej Raportowanie pojawiających się nieprawidłowości Współpraca z innymi działami, Urzędem Komunikacji Elektronicznej oraz autoryzowanymi punktami serwisowymi Zapewnienie zabezpieczenia technicznego stacji czołowej przy współpracy z odpowiednimi instytucjami i wykonawcami / podwykonawcami Prowadzenie pomiarów i śledzenie parametrów sygnałów stacji WYMAGANIA Wykształcenie wyższe zdobyte na kierunku elektronika lub telekomunikacja Dobra orientacja w obszarze teletransmisji i sprzętu TV oraz wiedza na temat sieci transmisji danych i sieci telekomunikacyjnych Znajomość technik pomiarowych sygnału oraz procesów zachodzących przy przetwarzaniu sygnałów Minimum 4-letnie doświadczenie w pracy w telewizji kablowej lub z urządzeniami elektronicznymi Wysokie zdolności organizacyjne Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania inicjatywy Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność Biegła znajomość języka angielskiego KORZYŚCI Możliwość rozwoju zawodowego w organizacji jednego z rynkowych liderów Perspektywa rozwoju w środowisku międzynarodowym, możliwość udziału w projektach zagranicznych Bogaty system benefitowy Stabilne zatrudnienie Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...