Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Installation Engineer Nr ref.: /JOBS.pl Installation Engineer The client is a leading services provider and are seeking an Installation engineer in the Manchester area. About the company They are a leading retail technology solutions Company and hold long-term contracts with many of the UK's leading supermarkets/retail chains, with an extensive heritage in providing productivity solutions to fast paced businesses. About the role . To complete the installation of all projects and products in the clients portfolio . This position is home based (No set office location) . It is a busy role and extensive driving can be required on occasions . On a day to day basis you will be working with the Installation Administration team . This role reports directly into the Installation Manager Ideal candidate . Ideally you will have come from a similar background with experience of installing equipment/products into a retail environment. . Be CSCS and IPAF certified . Have experience of configuring IP addresses . Are flexible to travel and work nights where required To Apply If you're ready to apply, fantastic! Click "apply" and if your CV is shortlisted I will call for an initial chat/screening in confidence immediately. If you need any further information give myself (Kyde). If you don't have an updated CV that's no problem just give me a call to discuss. Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...