Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Elektryk przemysłowy ze znajomością języka angielskiego/niemieckiego z własnym samochodem! Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Różne projekty na terenie Holandii oraz w Niemczech Wyjazd: od zaraz!   Obowiązki: czytanie / rozumienie schematów elektrycznych i symboli montaż przewodów według rysunku technicznego montaż tras kablowych podłączanie przewodów do dystrybutorów i urządzeń przemysłowych na niektórych projektach - montaż szaf sterowniczych Wymagania: doświadczenie jako elektryk przemysłowy min. 3 lata na obiektach przemysłowych (np. stocznie, petrochemie, rafinerie, zakłady chemiczne, elektrownie, fabryki itp) mile widziane doświadczenie w budowie paneli sterowniczych min. komunikatywna znajomość języka angielskiego/niemieckiego- weryfikowana rozmową z naszym konsultantem!! mile widziane VCA i SOFI mile widziane prawo jazdy i własny samochód (potrzebny jest przynajmniej 1 samochód na dwie osoby)   Oferujemy: Holandia: wynagrodzenie -ok. 2201  euro netto na miesiąc przy 173h/miesiąc- znajomość języka niemieckiego -ok. 2028 euro netto na miesiąc przy 173h/miesiąc- znajomość języka angielskiego darmowe zakwaterowanie zapewnione ubezpieczenie, płatne przez pracownika Niemcy: ok. 1980 eur netto / miesiąc przy ok. 173 h/miesiąc-znajomość języka angielskiego lub niemieckiego darmowe zakwaterowanie i ubezpieczenie Prosimy o załączenie pliku CV w języku polskim lub angielskim. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Prosimy o zgłaszanie się przez formularz rekrutacyjny. Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .