Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Elektryk Nr ref.: /JOBS.pl Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej będącej międzynarodowym liderem w swojej kategorii, poszukujemy obecnie osoby, która dołączy do struktur zakładu na stanowisko Elektryka. Do obowiązków poszukiwanej osoby należeć będzie przede wszystkim diagnostyka układów automatyki przemysłowej i zasilania oraz naprawa elektrycznych układów sterowania. W ramach współpracy z działem utrzymania ruchu Elektryk będzie miał za zadanie diagnozować funkcjonowanie układów mechanicznych i urządzeń przemysłowych, a także przeprowadzać analizę przyczyn i skutków poszczególnych awarii. Aby sprawdzić się w tej roli, Kandydat powinien posiadać wykształcenie min. średnie techniczne (preferowany jest kierunek powiązany z elektryką, elektroniką, automatyką) oraz minimum 2 – letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w dziale utrzymania ruchu. Doświadczenie to powinno iść w parze z praktyczną umiejętnością diagnostyki układów automatyki przemysłowej i zasilania. Ponadto, przyszły Elektryk musi być w stanie naprawiać elektryczne układy sterowania. Co więcej, powinien również być zaznajomiony z układami mechanicznymi, budową maszyn i urządzeń przemysłowych. Praktyczna znajomość sterowników PLC (zwłaszcza – Siemens Step 7) również stanowi wymóg naszego Klienta. W związku z raportowaniem do przełożonego obcokrajowca, znajomość języka angielskiego (głównie – technicznego) umożliwiająca odczytanie dokumentacji technicznej oraz komunikowanie się z osobami w zakładzie produkcyjnym jest niezbędna. Nasz Klient, oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia, oferuje stabilną, interesującą pracę w miłej atmosferze oraz możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku firmy będącej niekwestionowanym liderem w swojej branży. Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie i jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV. Dodatkowo informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi Kandydatami na to stanowisko. Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...