Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 14 lipca 2016

Elektryk - Oferta z Jobs.pl

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Elektryk

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej będącej międzynarodowym liderem w swojej kategorii, poszukujemy obecnie osoby, która dołączy do struktur zakładu na stanowisko Elektryka.

  • Do obowiązków poszukiwanej osoby należeć będzie przede wszystkim diagnostyka układów automatyki przemysłowej i zasilania oraz naprawa elektrycznych układów sterowania. W ramach współpracy z działem utrzymania ruchu Elektryk będzie miał za zadanie diagnozować funkcjonowanie układów mechanicznych i urządzeń przemysłowych, a także przeprowadzać analizę przyczyn i skutków poszczególnych awarii.

  • Aby sprawdzić się w tej roli, Kandydat powinien posiadać wykształcenie min. średnie techniczne (preferowany jest kierunek powiązany z elektryką, elektroniką, automatyką) oraz minimum 2 – letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w dziale utrzymania ruchu. Doświadczenie to powinno iść w parze z praktyczną umiejętnością diagnostyki układów automatyki przemysłowej i zasilania. Ponadto, przyszły Elektryk musi być w stanie naprawiać elektryczne układy sterowania. Co więcej, powinien również być zaznajomiony z układami mechanicznymi, budową maszyn i urządzeń przemysłowych. Praktyczna znajomość sterowników PLC (zwłaszcza – Siemens Step 7) również stanowi wymóg naszego Klienta. W związku z raportowaniem do przełożonego obcokrajowca, znajomość języka angielskiego (głównie – technicznego) umożliwiająca odczytanie dokumentacji technicznej oraz komunikowanie się z osobami w zakładzie produkcyjnym jest niezbędna.

  • Nasz Klient, oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia, oferuje stabilną, interesującą pracę w miłej atmosferze oraz możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku firmy będącej niekwestionowanym liderem w swojej branży.

  • Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie i jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV.

  • Dodatkowo informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi Kandydatami na to stanowisko.

Kontakt:


Aplikuj teraz

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.


najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...