Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Drukarnia -stała praca-12zł/h Nr ref.: /JOBS.pl Obecnie dla naszego Klienta Drukarni zlokalizowanej na Rybitwach poszukujemy osób chętnych do podjęcia stałej pracy (pon.-pt) w trybie od zaraz. Szczegółowa lokalizacja pracy: Krk - Rybitwy Praca na 3 zmiany w godzinach: 6-14,14-22,22-06. Obowiązki: Pakowanie, układanie książek, oklejanie, praca z maszyną drukarską, przenoszenie okładek na książki i inne czynności introligatorskie związane z pracą w Drukarni. Wymagamy: Dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany od poniedziałku do piątku Zaangażowania w wykonywaną pracę, sumienności, staranności Mile widziane osoby zainteresowane nawiązaniem długofalowej współpracy Oferujemy: Stabilne zatrudnienie na umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o prace Wynagrodzenie 12 zł brutto/h Pracę pon.-pt. weekendy zawsze wolne:) Wynagrodzenie zawsze na czas oraz zatrudnienie przez renomowaną agencje !   Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV za pomocą portalu klikając w przycisk: APLIKUJ. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...