Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Doradca Techniczno-Handlowy Nr ref.: /JOBS.pl Zakres obowiązków:   Nawiązywanie kontaktów handlowych oraz budowanie długotrwałych relacji z Klientami firmy na terenie Polski południowo-centralnej; Zarządzanie bazą  Klientów; Przygotowywanie ofert handlowych oraz materiałów promocyjnych; Koordynacja i prowadzenie zamówień Klientów; Negocjacje handlowe, weryfikacja umów handlowych; Planowanie spotkań i  wizyty u Klientów. Zakres oczekiwań:   Wykształcenie minimum średnie , preferowane techniczne kierunkowe (elektronika lub pokrewne) Wiedza na temat montażu elementów SMD i THT; Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży elektronicznej; Mile widziana znajomość języka angielskiego umożliwiająca na korzystanie z dokumentacji technicznej; Prawo Jazdy kat. B; Samodzielność w działaniu; Sumienność. Oferujemy   Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie; Atrakcyjne oraz stabilne warunki zatrudnienia; Możliwość rozwoju zawodowego.   Zachęcamy do przesłania CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz" Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .