Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY NA POLSKĘ PÓŁNOCNOWSCHODNIĄ REGION OLSZTYN/BIAŁYSTOK Nr ref.: /JOBS.pl Oczekiwane kompetencje i kwalifikacje, które umożliwią Państwu podjęcie wyzwań w odnoszącej sukcesy międzynarodowej firmie: wykształcenie w branży metalowej, zwłaszcza w dziedzinie budowy form wtryskowych lub tłocznictwa i wykrojnictwa ( konstruktor, narzędziowiec, itp) profesjonalizm oraz pewność siebie w kontaktach z klientami asertywność i umiejętność przekonywania znajomość języka polskiego znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym miejsce zamieszkania w regionie sprzedaży Olsztyn, Białystok gotowość do podróżowania Zadania, które Państwa oczekują: pozyskiwanie klientów doradztwo techniczne oraz obsługa istniejącej oraz pozyskiwanej bazy klientów w zakresie produktów Meusburgera samodzielne ustalanie harmonogramu swojej pracy prowadzenie negocjacji handlowych prezentowanie i reprezentowanie firmy uczestnictwo w targach branżowych pozyskiwanie informacji o rynku sprzedaży kontrola poziomu sprzedaży oraz obsługa danych przy pomocy najbardziej zaawansowanych środków komunikacji Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji korzystając z przycisku "Aplikuj teraz". Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...