Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Doradca Klienta / Specjalista ds. Sprzedaży Nr ref.: /JOBS.pl Osoby zatrudnione na tych stanowiskach będą odpowiedzialne za:    sprzedaż produktów i usług firmy; pozyskiwanie nowych klientów oraz współpracę i utrzymanie kontaktów handlowych z już istniejącymi klientami; opracowywanie ofert techniczno-handlowych; doradztwo techniczne; raportowanie wyników, analizę skuteczności i efektywności działań; realizację założonego budżetu sprzedaży. Od kandydatów oczekujemy:   min. 3 lata doświadczenia zawodowego w sprzedaży w branży B2B, preferowane doświadczenie w sprzedaży wyrobów i półwyrobów hutniczych; mile widziane wykształcenie wyższe, kierunkowe (metalurgia, pokrewne); samodzielności oraz doskonałe umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej; dyspozycyjności, w tym gotowości do odbywania częstych podróży służbowych oraz pracy poza siedzibą spółki; czynnego prawa jazdy kat. B (dotyczy pracy w terenie); biegłej znajomość obsługi komputera (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint); mile widziana znajomość języka angielskiego. Oferujemy:   bogaty program szkoleń, możliwość rozwoju osobistego i zawodowego; niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy - dotyczy stanowisk mobilnych); ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym koncernie o ugruntowanej pozycji na rynku; możliwość wpływania na wyniki firmy oraz kreatywnego budowania rynku; dla najlepszych możliwość awansu wewnątrz firmy. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...