Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Doradca Klienta / Specjalista ds. Sprzedaży Nr ref.: /JOBS.pl Osoby zatrudnione na tych stanowiskach będą odpowiedzialne za:    sprzedaż produktów i usług firmy; pozyskiwanie nowych klientów oraz współpracę i utrzymanie kontaktów handlowych z już istniejącymi klientami; opracowywanie ofert techniczno-handlowych; doradztwo techniczne; raportowanie wyników, analizę skuteczności i efektywności działań; realizację założonego budżetu sprzedaży. Od kandydatów oczekujemy:   min. 3 lata doświadczenia zawodowego w sprzedaży w branży B2B, preferowane doświadczenie w sprzedaży wyrobów i półwyrobów hutniczych; mile widziane wykształcenie wyższe, kierunkowe (metalurgia, pokrewne); samodzielności oraz doskonałe umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej; dyspozycyjności, w tym gotowości do odbywania częstych podróży służbowych oraz pracy poza siedzibą spółki; czynnego prawa jazdy kat. B (dotyczy pracy w terenie); biegłej znajomość obsługi komputera (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint); mile widziana znajomość języka angielskiego. Oferujemy:   bogaty program szkoleń, możliwość rozwoju osobistego i zawodowego; niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy - dotyczy stanowisk mobilnych); ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym koncernie o ugruntowanej pozycji na rynku; możliwość wpływania na wyniki firmy oraz kreatywnego budowania rynku; dla najlepszych możliwość awansu wewnątrz firmy. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .