Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 5 sierpnia 2016

Automatyk PLC International Company - Oferta z Jobs.pl

Produkcja, Przemysł » Produkcja, Przemysł - inne

  • WojewództwoCała Polska
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Automatyk PLC International Company

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, w związku z dalszym rozwojem i pozyskaniem nowych projektów szukamy Kandydatów na stanowisko: Automatyk PLC International Company


  • Osoba zatrudniona na stanowisku Automatyka będzie odpowiedzialna za diagnostykę i usprawniania pracy maszyn, skuteczne usuwanie awarii, konserwację i naprawę urządzeń automatyki, kontrole elementów bezpieczeństwa. Także zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne, tworzenie niezbędnych raportów i dokumentacji technicznej oraz udział w projektach optymalizacyjnych.

  • Idealny Kandydat na to stanowisko posiada wykształcenie techniczne oraz doświadczenie w pracy w obszarze utrzymania ruchu, a w szczególności w diagnozowaniu maszyn oraz analizie i pisaniu programów PLC (Mitsubishi, Siemens). Dodatkowym atutem będą uprawnienia G1/G2/G3 oraz znajomość Visual Basic.

  • Nasz Klient oferuje pracę w firmie z bogatym i nowoczesnym zapleczem technicznym. Możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki bogatemu pakietowi szkoleń specjalistycznych, jak również kursów językowych, także przejrzysty system premiowy, rozbudowany pakiet benefitów pozapłacowych. W zależności od doświadczenie firma oferuje wynagrodzenie na poziomie PLN 5000 – 7000 brutto.

  • W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kliknięcie opcji "Apply" i przesłanie nam aktualnego CV.

Kontakt:


Aplikuj teraz

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.


najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...