Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Tapicer meblowy Nr ref.: /JOBS.pl ZADANIA: Przygotowanie podłoża do tapicerowania Tapicerowanie elementów meblowych według specyfikacji Obsługa narzędzi tapicerskich Kontrola jakości po zakończeniu czynności WYMAGANIA: Min. 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku- warunek konieczny Zdolności manualne Zaangażowanie i dokładność OFERUJEMY M.IN.: Pracę w dużym zakładzie produkcyjnym Atrakcyjne wynagrodzenie Stałe, stabilne zatrudnienie u naszego Klienta ( w okresie próbnym zatrudnienie przez Adecco ) Wypłaty ZAWSZE NA CZAS Możliwość dofinansowania dojazdów do pracy! Możliwość skorzystania z pakietów i zniżek dla pracowników Adecco. OFERTA DOTYCZY PRACY STAŁEJ! Pilnie poszukujemy dużej liczby pracowników - Przekaż informację swoim znajomym! Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania CV klikając w przycisk APLIKUJ LUB do bezpośredniego kontaktu z oddziałem Adecco w Rzeszowie przy ul. Kopernika 8 (wszystkie aplikacje zostaną rozpatrzone, zastrzegamy sobie jednak prawo do kontaktu z wybranymi osobami) PILNIE POSZUKUJEMY KILKUNASTU OSÓB - PRZEKAŻ INFORMACJĘ ZNAJOMYM!  Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...